Chiropraktyka poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116
tel.: (61) 861-44-38

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Jugosławiańska 49
60-149 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
11.00 - 17.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.30

Rwa Kulszowa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA-MOBILIZACJE-TRAKCJE-OSCYLACJE W RWIE KULSZOWEJ-SKOLIOZACH-DYSKOPATII-POZNAN

KRĘGARSTWO  NASTAWIANIE MOBILIZACJE KRĘGOSŁUPA  I  STAWÓW TERAPIA MANUALNA  CHIROPRAKTYKA  KRĘGARSTWO

To różne nazwy podobnych lecz różniących się metod leczniczych.

Opierają się one na założeniu, że większość chorób, na które cierpimy, spowodowana jest przesunięciem kręgów kręgosłupa i zablokowaniem stawów. Jeśli przywróci się im prawidłowe położenie oraz ruchliwość wszystko powróci do normy, a my pozbędziemy się bólu.

Kręgosłup nie tylko pozwala nam utrzymać ciało w pionie i elastycznie wykonywać skłony i prace. Także osłania rdzeń kręgowy a odchodzące od niego włókna nerwowe łączą się ze wszystkimi częściami ciała. Dzięki temu mózg może wysyłać poprzez rdzeń rozkazy jak i odbierać bodźce ze środowiska.

Jeżeli kręgi nie są na swoim miejscu to uciskają na włókna nerwowe, co powoduje zwyrodnienia i zakłócenia w przesyłaniu impulsów nerwowych do narządów. Pojawiają się wtedy różne dolegliwości i ostry ból prowadzący do schorzeń kręgosłupa.

TERAPIA MANUALNA, CHIROPRAKTYKA KRĘGARSTWO polegają na ręcznym naturalnym manipulowaniu kręgami i stawami , przywróceniu ich ruchomości oraz właściwym ustawieniu , by nie uciskały nerwów odchodzących od rdzenia kręgowego co spowoduje ustąpienie dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Większość pacjentów cierpi na bóle dolnej części kręgosłupa odcinka lędźwiowego. Niektórzy skarżą się tylko na niewielki ból w okolicy lędźwiowej zesztywnienia poranne, inni na silne bóle krzyża promieniujące do nóg tak z przodu , jak i z tyłu uda tzw. rwę kulszową.

Jeszcze inni przychodzą z ciężkimi objawami tzw. wypadniętego dysku-dyskopatii. Kręgi piersiowe, jak i szyjne też potrafią bólem przypomnieć o swoim istnieniu. Ograniczony ruch głową, jak i usztywnienia także są przyczyną wizyty u kręgarza. Im szybciej uraz jest wychwycony i ustawiony przez terapeutę, tym szybszy mamy powrót do zdrowia. Objaw blokady, kłapania stopą przy rwie kulszowej można usunąć, lecz gdy pozostawi się to schorzenie bez pomocy, to nie odzyskamy pełnej władzy w tej nodze a ból nie da nam pracować i żyć normalnie.

Zwyrodnienia stawów biodrowych często rozpoznawane są przez TERAPEUTĘ MANUALNEGO, CHIROPRAKTYKA, KRĘGARZA.

Jego praca pozwala zmniejszyć dokuczliwy ból, zwiększyć ruchomość stawów przywracając symetryczność miednicy i równą długość nóg.

Niestety czasem wieloletnie zaniedbane ciężkie zmiany chorobowe wymagają już tylko leczenia operacyjnego ale jest to ostateczność.

NALEŻY SPRÓBOWAĆ ZAWSZE METOD NATURALNYCH PONIEWAŻ PRZYNOSZĄ ZNAKOMITE REZULTATY I SĄ NAJSKUTECZNIEJSZĄ METODĄ WALKI ZE SCHORZENIAMI KRĘGOSŁUPA I STAWÓW

ZAPRASZAM

Przemysław Rybczyński

Terapeuta dyplomowany Terapii Naturalnych Chiropraktyki
TRZY DIAMENTY – GABINET TERAPII NATURALNYCH CHIROPRAKTYKI KRĘGOSŁUPA
UL.JUGOSŁOWIAŃSKA 49 POZNAŃ
tel.606998116
www.rwakulszowa-poznan.pl

www.masaz-kregoslupa-poznan.pl/referencje/