Chiropraktyka poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Rwa Kulszowa
Poznań
Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Bezoperacyjne leczenie przepuklin kręgosłupa – Poznań

Przepuklina kręgosłupa

Myślisz, że przepuklina musi wiązać się ze stołem operacyjnym? Nic bardziej mylnego! W swojej wieloletniej praktyce niejednokrotnie udowodniłem, że pacjenci, którzy od wielu lat cierpią na różne schorzenia i dolegliwości po pewnym czasie i kilku spotkaniach ze mną wracają do pełnej sprawności, a bezoperacyjne leczenie przepuklin kręgosłupa jest naprawdę możliwe. Metody manualne, a więc chiropraktykę stosuję także w przypadku przepukliny kręgosłupa. Metody te udoskonalane są w USA od końca XIX wieku.

 

Przepuklina – można ją wyleczyć bez operacji!

Przepukliną nazywamy wysunięcie się krążka miedzy kręgowego, tzw. dysku poza obszar trzonu podstawy kręgu. Inaczej nazywa się ją też dyskopatią. Przepukliny kręgosłupa to niestety coraz powszechniejszy problem. Konsekwencją dyskopatii jest nacisk na korzeń nerwowy, które powoduje nieznośny ból, często uniemożliwiający normalne, codzienne funkcjonowanie. Objawem jest również porażenie i drętwienie kończyn, rwa kulszowa i barkowa.

 

ZAPRASZAM MIESZKAJĄCYCH DALEKO  Z POLSKI I EUROPY NA TURNUSY BEZOPERACYJNEJ TERAPII PRZEPUKLIN KRĘGOSŁUPA – COX 8

PROPONUJE  WYKONAĆ CODZIENNIE 4 ZABIEGI LECZNICZE

W 4 DNI – 16  ZABIEGÓW              

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU  

POLECĘ HOTELE W OKOLICY NA NOCLEG

ZADZWOŃ PROSZĘ ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA !!! TEL.606998116

Zmniejszenie dyskopatii kręgów kręgosłupa

Jeśli dopadła Cię dyskopatia, nie musisz godzić się na życie z nią. Istnieje bowiem skuteczny sposób na jej zmniejszenie, a tym samym odzyskanie radości i komfortu życia – jest to bezoperacyjne leczenie przepuklin kręgosłupa metodą Dr. COX.Jak to działa? Należy oddalić od siebie trzony kręgów sąsiadujące z chorym krążkiem, „dyskiem” międzykręgowym. W tym procesie wykorzystuję metodę amerykańskiego chiropraktyka, doktora Jamesa Coxa. Na czym polega? Wolno i delikatnie powiększa się przestrzeń międzykręgową kręgosłupa na secjalistycznym łóżku, znajdujacym się na wyposażeniu mojego gabinetu. Takie powiększanie skutkuje jednym, a mianowicie zmianami ciśnienia w strukturze „wypadniętego dysku”. Zasysanie przepukliny powoduje, iż przestaje ona naciskać na korzeń nerwowy, dzięki czemu pacjent odczuwa wyraźną poprawę codziennego funkcjonowania oraz pozbycie się bólu. Umożliwia to więc całkowitą regenerację i powrót do sprawności oraz zdrowia.